نحوه خرید در کتابلی

نحوه ثبت سفارش در وبسایت آنلاین کتابلی

نحوه ثبت سفارش در اکثر سایت های اینترنتی به یک شکل واحد می باشد، به طوریکه شما در ابتدای ورود خود به سایت باید اقدام به ثبت نام نمایید و بعد از آن بتوانید محصولات مورد نظر خودتان را خریداری نمایید. در این قسمت قصد داریم بطور تصویری نحوه خرید از کتابلی را برای شما شرح دهیم.

 

 

 1- مرحله اول برای ثبت سفارش، ثبت نام از طریق آیکن بالای سایت می باشد. در این قسمت شما به دو حالت "ثبت نام با شماره موبایل" و "ثبت نام با ایمیل" می توانید ثبت نام خود را انجام دهید. اگر قبلا در سایت ثبت نام نموده اید دیگر نیازی به ثبت نام مجدد نمی باشد و شما می توانید با روش های ذکر شده وارد حساب کاربری خودتان گردید.

 

 

 

 2- مرحله دوم برای ثبت سفارش، سرچ کردن و پیدا کردن محصول مورد نظر می باشد، شما به راحتی می توانید قسمتی از اسم کتابی را که می خواهید را در وبسایت کتابلی از طریق باکس تعبیه شده در بالای سایت سرچ کنید و پس از مشاهده عکس محصول و مطالعه اطلاعات آورده شده در قسمت توضیحات و مشخصات، گزینه افزودن به سبد خرید را بزنید.

فروشگاه آنلاین کتابلی یکی از بزرگترین و برترین مراکز خرید کتاب های مختلف زبان اعم از آموزشی و غیر آموزشی می باشد. در این وبسایت شما به تمام کتاب هایی مورد نیازتان دسترسی خواهید داشت و به راحتی می توانید به خرید کتاب زبان انگلیسی، فرانسوی، ترکی، آلمانی و ... اقدام نمایید. خرید کتاب با تخفیف و قیمت مناسب یکی از بهترین نکاتی است که کتابلی به منظور گسترش علم و انتشار فرهنگ کتابخوانی سرلوحه کار خود قرار داده و شما می توانید با یک جستجو ساده و چند کلیک، محصول مورد نظرتان را با ضمانت بازگشت کالا خریداری و در کوتاهترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

ما در تلاشیم تا بهترین همراه شما باشیم.  

                         

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×