رویه ارسال کالا

رویه ارسال کالا

ارسال مرسولات در وبسایت کتابلی به دو صورت انجام می پذیرد، تمام بسته ها بعد از یک روز کاری پس از ثبت سفارش اگر برای شهر تهران (داخل محدوده) باشند با پیک ارسال می شوند و نهایتا تا 48 ساعت پس از ثبت سفارش به دست مشتری خواهد رسید، در مقابل برای سایر شهر ها و حومه شهر تهران ارسال به پست پیشتاز صورت میگیرد و کاربر پس از 2 الی 5 روز کاری بسته خود را دریافت خواهد نمود.

ارسال با پیک برای تهران تا ۴۸ ساعت کاری

 

ارسال ها با پیک هر روزه ساعت 14 الی 20 انجام می گردند و در صورت عدم حضور شما در آدرس، مجددا در روز کاری بعد ارسال انجام خواهد شد (اصولا در ساعت 9 الی 14)، در صورت عدم حضور برای بار دوم، بسته شما به کتابلی برگشت داده خواهد شد و از طریق پشتیبانی به شما اطلاع رسانی خواهد گشت.

ارسال با پست برای سایر استان ها طی ۳ الی ۷ روز کاری

ارسال ها برای سایر شهرها با پست بصورت پیشتاز انجام خواهند شد، در صورت عدم حضور در مراجعه مسئول پست، بسته شما به انبار معوقه پست برگشت داده خواهد شد و شما باید با مراجعه حضوری بسته خود را دریافت نمایید.

* برای دریافت کالا از باجه معطلی در پست باید مدارک شناسایی و کد رهگیری خود را به همراه داشته باشید.

فروشگاه آنلاین کتابلی یکی از بزرگترین و برترین مراکز خرید کتاب های مختلف زبان اعم از آموزشی و غیر آموزشی می باشد. در این وبسایت شما به تمام کتاب هایی مورد نیازتان دسترسی خواهید داشت و به راحتی می توانید به خرید کتاب زبان انگلیسی، فرانسوی، ترکی، آلمانی و ... اقدام نمایید. خرید کتاب با تخفیف و قیمت مناسب یکی از بهترین نکاتی است که کتابلی به منظور گسترش علم و انتشار فرهنگ کتابخوانی سرلوحه کار خود قرار داده و شما می توانید با یک جستجو ساده و چند کلیک، محصول مورد نظرتان را با ضمانت بازگشت کالا خریداری و در کوتاهترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

ما در تلاشیم تا بهترین همراه شما باشیم.  

                         

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×