کتاب امریکن فمیلی American Family and Friends Starter 2nd

نگاه کلی به کتاب Family and Friends Starter 2nd

نخستین سری از مجموعه کتاب های فمیلی اند فرندز، کتاب زبان Family and Friends Starter 2nd سطح مبتدی به نویسندگی Naomi Simmons بوده که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده و منتشر شده. کتاب مذکور پیش نیاز هردو گویش زبان (بریتیش و آمریکن) برای آموزش به کودکان هستش که در عرصه تعلیم، قادر شده نظرات مثبت بسیاری از مردم جهان رو به خود معطوف و جلب کنه. بنابراین تمام افراد در خصوص کتاب های فمیلی فرندز به شکل برنامه ریزی شده هر چیزی که گروه هدف توقع داره از کتاب مذکور آموزش ببینه رو قادر هستن تو اون پیدا کنن و در مکالمات و روابط با یکدیگر به نحو مفید و تو طول شبانه روز از اونها بهره مند شون. 

انتخاب اندازه / سایز:
انتخاب نوع کاغذ:
145,000تومان68,150تومان
53%

کتاب امریکن فمیلی American Family and Friends Starter 2nd

نخستین سری از مجموعه کتاب های فمیلی اند فرندز، کتاب زبان Family and Friends Starter 2nd سطح مبتدی به نویسندگی Naomi Simmons بوده که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده و منتشر شده. کتاب مذکور پیش نیاز هردو گویش زبان (بریتیش و آمریکن) برای آموزش به کودکان هستش که در عرصه تعلیم، قادر شده نظرات مثبت بسیاری از مردم جهان رو به خود معطوف و جلب کنه. بنابراین تمام افراد در خصوص کتاب فمیلی اند فرندز استارتر ویرایش دوم به عنوان بخشی از کتاب های فمیلی فرندز به شکل برنامه ریزی شده هر چیزی که گروه هدف توقع داره از کتاب مذکور آموزش ببینه رو قادر هستن تو اون پیدا کنن و در مکالمات و روابط با یکدیگر به نحو مفید و در طول شبانه روز از اونها بهره مند شوند. 

خرید و قیمت کتاب family and friends starter 2nd با تخفیف از وبسایت آنلاین کتابلی

خرید کتاب فمیلی استارتر ویرایش دوم به تمام زبان آموزان توصیه میشه تا بتونن با استفاده از مطالب و موضوعات جذاب اون قدم به قدم پیش برن، قیمت کتاب فمیلی اند فرندز استارتر ویرایش دوم در وبسایت کتابلی با تخفیف به مشتریان ارائه می گردد و اونها می تونن با خیال راحت این کتاب رو از این سایت خریداری کنن و درب منزل تحویل بگیرن.

مشخصات فنی کتاب امریکن فمیلی American Family and Friends Starter 2nd

مشخصات
مشخصات ظاهری
برند تجاری : کتابلی
سایز / قطع محصول : رحلی
نوع چاپ محصول : رنگی
جنس کاغذ محصول : تحریر
نوع جلد / صحافی محصول : شومیز
رده بندی کیفی : کیفیت A
مشخصات محتوایی
سطح محصول : Elementary
انتشارات : Oxford
لهجه : American
زبان کتاب : انگلیسی
موضوع کتاب : همه مهارت ها
ویرایش کتاب : دوم
گروه سنی : بزرگسال
ترجمه فارسی : ندارد
روش مطالعه : همراه با معلم
مشخصات اضافی
لوح فشرده : دارد
کتاب کار همراه : دارد
سایر محصولات مرتبط با این محصول

فروشگاه آنلاین کتابلی یکی از بزرگترین و برترین مراکز خرید کتاب های مختلف آموزشی و غیر آموزشی می باشد. در این وبسایت شما به تمام کتاب هایی که نیاز دارید دسترسی خواهید داشت و به راحتی می توانید به خرید کتاب زبان انگلیسی، فرانسوی، ترکی، آلمانی و ... اقدام نمایید. خرید کتاب با تخفیف و قیمت مناسب یکی از بهترین نکاتی است که کتابلی به منظور گسترش علم و انتشار فرهنگ کتابخوانی سرلوحه کار خود قرار داده و شما می توانید با یک سرچ ساده و چند کلیک، محصول مورد نظرتان را خریداری و درب منزل تحویل بگیرید.

               

ما در تلاشیم تا بهترین همراه شما باشیم 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×